AlOE GEl

Neohodnoceno
1 Kč
Skladem

ALOE GEL 

 

Představte si, že rozříznete list aloe a konzumujete aloe gel přímo z rostliny.

Náš Forever Aloe Vera Gel™  je tak blízko tomu přírodnímu, jak je to jen možné!

Tento nápoj bohatý na živiny, který jako první získal certifikát Mezinárodního vědeckého výboru pro aloe (IASC) za čistotu a účinnost, je vyrobený z čistého gélu z vnitřku listu a je bez obsahu cukru, lepku a neobsahuje žádné přidané konzervační látky. 

 

+ 99,7% čistý Aloe Vera gel z dužiny listu aloe vera
+ bez konzervačních látek
+ bez cukru
+ mnoho vitaminu C
+ bez lepku
 
Aloe vera má přirozené čisticí schopnosti, které pomáhají trávicímu traktu absorbovat do krevního oběhu živiny z potravy, kterou přijímáme, a současně podporují růst přátelských bakterií. Jedinečný polysacharid acemanan a další živiny v aloe pomáhají podporovat imunitní systém. Ve skutečnosti je acemanan jedním z klíčových ukazatelů používaných organizací IASC na indikaci kvality aloe vera. Forever Aloe Vera Gel™ obsahuje téměř dvojnásobek jeho množství požadovaného pro certifikaci!

Forever Aloe Vera Gel™ je zpracováván asepticky, což umožňuje složení receptury bez přidání konzervačních látek, a pyšní se obsahem úžasných 99,7 % čistého aloe vera gelu z vnitřku listu. Forever Aloe Vera Gel™ balený v obalu Tetra Pak ze 100% recyklovatelných materiálů vám zaručuje, že si můžete vychutnat čerstvou chuť nezředěného aloe se všemi jeho účinnými vlastnostmi, přesně jak to příroda chtěla.
 
Kód Kód: 570
Kategorie: Přírodní produkty = ZDRAVÍ